Individuali kineziterapija  – tai užsiemimai vykstantys prižiūrint kineziterapeutui. Atsižvelgiant į Jūsų bendrą sveikatos būklę, fizinį pajėgumą yra parenkamas pratimų kompleksas. Kineziterapeutė apmoko, kaip taisyklingai atlikti fizinius pratimus, kurie stiprina kaulų ir raumenų sistemą, aktyvina kraujotaką. Kineziterapija yra taikoma prie įvairių ligų siekiant sugrąžinti ar kompensuoti judėjimo funkciją, sumažinti skausmą, atstatyti raumenų balansą. Procedūros trukmė – nuo 40 iki 60 min.

 

Kinezioteipavimas –  trumpa procedūra, kurios metu yra naudojama kinezioteipavimo technika, kuri atliekama naudojant kinezioteipus (lipnias elastines vandeniui pralaidžias juostas). Ši technika yra veiksminga neurologinei ir kraujo apytakos sistemos aktyvinimui. Kinezioteipavimas nevaržydamas judesių suteikia stabilumą ir atramą sąnariams ir raumenims. Kinezioteipavimas gerina audinių kraujotaką, mažina skausmą, skatina traumuotų audinių (raumenų, raiščių) gijimą, koreguoja judesius, judėjimą, laikyseną. Trukmė 20 minučių.

 

Pasyvi judesio terapija – atsižvelgiant į sveikatos būklę, taikomi aktyvūs ir pasyvus kineziterapijos metodai. Dėl raumens pertempimų, ilgalaikio raumens apkrovimo, traumos ar emocinės bei psichologinės įtampos atsiranda trigeriniai taškai, kurie sukelia galvos, pečių juostos, nugaros ar kojų skausmus. Procedūros metu atliekami aktyvūs ir pasyvūs pratimai siekiant atpalaiduoti įsitempusi raumenį ir pašalinti dėl trigerinių taškų atsiradusį skausmą. Procedūros metu naudojami trigerinių taškų masažo elementai. Trukmė nuo 40 iki 60 minučių.