MASAŽAI

2017-03-08

Masažai stebuklingai veikia visą mūsų organizmą, pašalina stresą, įtampą ir padeda atsikratyti blogų minčių. Masažo pagalba galima patobulinti kūno formas, nuraminti skausmus, pašalinti nuovargį. Siūlome Jums išbandyti ir pagerinti savo savijautą su mūsų siūlomais masažais.

 

VISO KŪNO MASAŽAI:

SPORTINIS MASAŽAS (trukmė 60 min.) – Kaina 32 Eur

sport1

Sportinis masažas, kitaip negu daugelis mano, skirtas ne tik aktyviai sportuojantiems, bet ir tiems, kurie dirba intensyvų fizinį darbą ar jaučia nuovargį, nuolatinę fizinę įtampą. Šis masažas padeda pasiruošti sporto treniruotėms ar greičiau atsigauti po patirto didelio fizinio krūvio.

Procedūra stipriai stimuliuoja ir veikia visas raumenų grupes, kadangi atliekama įšildančiais, greitais, stipriais bei giliais judesiais. Stiprinant ir keliant organizmo tonusą šia masažo technika, greičiau pasiekiamos norimos kūno formos, jas lengviau išlaikyti.

Klientai reguliariai atliekantys sportinį masažą, jaučia ilgalaikį poveikį visame kūne: padidėja kūno lankstumas, didėja raumenų elastingumas, sumažėja nuovargis, pajuntamas kūną užliejantis energijos ir grįžusių jėgų antplūdis.

 

 

ANTICELIULITINIS MASAŽAS ( trukmė 60min) –Kaina 40 Eur cel1

Anticeliulitinis masažas – tai ypač efektyvus kovos su celiulitu būdas, taikomas tam tikrų probleminių sričių – šlaunų, sėdmenų, liemens, pilvo bei rankų – netolygiam poodiniam sluoksniui (celiulitui) mažinti.

Masažas atliekamas naudojant specifinius gilius masažo judesius, padedančius pašalinti celiulitą, suskaidyti riebalines medžiagas ir tokiu būdu sumažinti kūno apimtis. Anticeliulitinio masažo metu oda įšildoma, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka, šalinamos toksinės medžiagos iš organizmo, oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama, o audiniai aprūpinami šviežiu deguonimi ir reikalingomis maisto medžiagomis. Intensyvūs masažuojamieji veiksmai padeda aktyvinti limfą, reguliuoja skysčių cirkuliaciją organizme.

Masažo kurso metu pastebimas žymus odos palygėjimas, sustangrėjimas, mažinamos kūno apimtys.

 

MASAŽAI ATSKIROMS KŪNO DALIMS:

NUGAROS SPORTINIS/GYDOMASIS (trukmė 30 min) – Kaina 22 Eur 

sport2Sportinis/gydomasis nugaros masažas – tai ne tik malonumas, bet ir sveikata. Gydomasis masažas pagerina sutrikusios vietos kraujotaką ir funkcionalumą todėl po masažo kurso sumažėja ar dingsta nugaros skausmai, pašalinama įtampa, nebesikartoja galvos skausmai. Jau po vieno gydomojo masažo numalšinamas raumenų nuovargis, pagerėja kraujotaka, medžiagų apykaita.

Nugaros masažas padeda atsigauti po įtemptos darbo dienos. Jis ypač efektyvus po intensyvaus darbo sporto salėje, nes atpalaiduoja raumenis. Taip pat rekomenduojamas sėdimą darbą dirbantiems žmonėms.

 

 

ANTICELIULITINIS KOJŲ/SĖDMENŲ IR LIEMENS MASAŽAS (trukmė 60 min) – Kaina 36 Eur

Anticeliulitinis masažas – tai ypač efektyvus kovos su celiulitu būdas. Šio masažo metu skiriamas dėmesys kojų, sėdmėnų ir liemens sričių netolygiam poodiniam sluoksiui (celiulitui) mažinti.

Masažas atliekamas naudojant specifinius gilius masažo judesius, padedančius pašalinti celicel3ulitą, suskaidyti riebalines medžiagas ir tokiu būdu sumažinti kūno apimtis. Anticeliulitinio masažo metu oda įšildoma, skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka, šalinamos toksinės medžiagos iš organizmo, oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama, o audiniai aprūpinami šviežiu deguonimi ir reikalingomis maisto medžiagomis. Intensyvūs masažuojamieji veiksmai padeda aktyvinti limfą, reguliuoja skysčių cirkuliaciją organizme.

Masažo kurso metu pastebimas žymus odos palygėjimas, sustangrėjimas, mažinamos kūno apimtys.

 

ANTICELIULITINIS KOJŲ/SĖDMENŲ MASAŽAS (trukmė 50 min) – Kaina 32 Eur 

Anticeliulitinis masažas – tai ypač efektyvus kovos su celiulitu būdas. Šio masažo metu skiriamas dėmesys kojų, sėdmėnų netolygiam poodiniam sluoksiui (celiulitui) mažinti.

Masažas atliekamas naudojant specifinius gilius masažo judesius, padedančiuscel2 pašalinti celiulitą, suskaidyti riebalines medžiagas ir tokiu būdu sumažinti kūno apimtis. Intensyvūs masažuojamieji veiksmai padeda aktyvinti limfą, reguliuoja skysčių cirkuliaciją organizme.

Masažo kurso metu pastebimas žymus odos palygėjimas, sustangrėjimas, mažinamos kūno apimtys.

 

Apie