Kas yra

Diva namai

Diva Namai gimė iš jausmo!

Iš trūkumo šilto ir jaukaus bendravimo. Iš trūkumo tikro jausmo, rūpesčio ir atsidavimo nuėjus į savo sporto erdvę.

Taip prieš daugiau nei 13 metų, kai neradau tokios vietos, kurioje rinktųsi žmonės, kur būtų atsižvelgiama į individualius jų poreikius, užgimė mintis sukurti būtent tokią sporto erdvę.

Pradžioje startavome su šokiais. Diva Namai transformavosi kartu su jais. Augant mums ir augant klientų ratui, atkreipėme dėmesį į kineziterapijos nišą, kuri padeda ne tik stiprinti kūną, bet, ir spręsti kitas itin svarbias sveikatos problemas.

Diva namai
Diva namai

Tad stipriai tikėdama šia šaka, į savo komandą subūriau dirbti: kineziterapeutus, dietistus, masažuotojus ir sporto trenerius. Kurie turi net keletą, vieną kitą papildančių specialybių, kas padėjo sukurti erdvę, kurioje kiekvienas atėjęs pajustų ne tik betarpiška bendravimą, bet ir jaustų stiprų pasitikėjimą čia dirbančiais profesionalais.

Tikrą rūpestį.

Buvome viena pirmųjų studijų Lietuvoje, kurioje teikiamos kineziterapijos paslaugos, kaip pagalba visam kūnui remiantis baziniais pratimais. Kur individualūs poreikiai buvo aukščiau visko, o pridedant sprendimus su profesionalia įžvalga ir meile, didžiavomės tokia erdve. Dirbame su žmonėmis, kurie jaučia skausmą skirtingose kūno dalyse, yra po traumų, operacijų, ruošiasi žygiams, varžyboms ar nori sportuoti dėl savęs.

Diva Namuose renkasi Divos, kurioms rūpi jų fizinė ir emocinė sveikata. Kurios supranta, kad šiuolaikiniam žmogui šie dalykai yra neatskiriami rūpinantis savimi, siekiant asmeninių ir karjeros tikslų. Kurioms, iš ties svarbu, kaip jos jaučiasi ir atrodo tiek viduje, tiek išorėje. Ar tai tu?

Diva namuose Jūs laukiami po dienos emocijų, po bendravimo, “išsitaškymo” namie ar darbe ar tiesiog norėdami surinkti save, įgalinti savo resursus, paleisti emocijas ir eiti toliau.

Turėdami ilgametę patirtį ir nuolat atnaujinamas žinias, kartu su kineziterapijos pagalba kuriame saugią vietą, kurioje:

  • jaustum ramybę sportuodama, jog tave mato ir taiso tavo klaidas;

  • jaustum, kad tikslų sieki ne viena, o tave skatina ir tikrina;

  • jaustum, kad gali pasitikėti savo vis stiprėjančiu kūnu;

  • išmoktum rūpintis ir suprastum savo kūno kalbą.

Štai ką atrandate, atėję į Diva namus!

Tu esi Diva! Prisijunk prie mūsų!

Paslaugos

Dažnai kūno negalavimus nurašome pervargimui, sėdimam darbui ar komplikacijoms po traumų. Jūs galite sumažinti stuburo, nugaros, raumenų ar kitų kūno dalių skausmus patys kartu su kineziterapijos pagalba!

Norint sustiprinti raumenyną ir lengviau išnešioti vaikelį Jūs galite stiprinti kūną kineziterapijos pratimų deriniais, kurie pritaikyti prie pakitusio Jūsų organizmo, padeda pasiruošti lengvesniam ir sklandesniam gimdymui.

Natūralu, jog po gimdymo Jūsų kūnas yra nusilpęs. Sustiprinkite ir atstatykite kūną po gimdymo kinezetarapijos pratimų pagalba!

Norite pakilti nuo jogos kilimėlio aukščiau ir pajusti skrydį? Atrasti laisvės pojūtį ir sustiprinti pasitikėjimą savimi? Kartu su ORO JOGA Jūs praplėsite kūno galimybės!

Sportuok namuoseSportuok namuose

Esate ne iš Vilniaus? Tačiau esate pasiryžusi sportuoti namuose? Registruokitės į virtualius indvidualios kineziterapijos užsiėmimus.

Nežinote, kokią kineziterapijos paslaugą pasirinkti ir kaip padėti sau?

Siūlome NEMOKAMĄ 30 minučių konsultaciją su mūsų profesionalų komanda.

Nemokama konsultacijaNemokama konsultacija