Indviduali kineziterapija vaikams

(nuo 7 metų)

Registruokis nemokamai konsultacijai!

Apie

Dažnai vaiko kūno negalavimus nurašome pervargimui, neteisingai laikysenai ar komplikacijoms po sporto treniruočių. To galime išvengti stiprinant savo silpnąsias kūno vietas ir užkirsti kelią skausmo didėjimui ateityje. Prieš pradedant Jūsų vaikui eitį į sporto klubą, rekomenduojama, visų pirma, sustiprinti kūna, kartu su patyrusiu specialistu. 

Ieškote kineziterapeuto, kuris įsigilintų į Jūsų vaiko skausmą, diskomfortą, problemą ir pateiktų sprendimą?

DIVA NAMUOSE kineziterapijos pratimai parenkami atsižvelgiant į vaiko bendrą sveikatos būklę bei fizinį pajėgumą. Vienokie pratimai atliekami patyrus traumą ir visai kitokie ruošiantis operacijai, todėl skiriama daug dėmesio būtent Jūsų situacijai. Mankštinantis pagal paruoštus pratimų derinius stiprinsite kaulų ir raumenų sistemą, aktyvinsite kraujotaką,  išvengsite nelankstumo, padidintos kuprelės, nuo sedėjimo. 

Kaip vyksta treniruotė?

Visi užsiėmimai vyksta prižiūrint mūsų profesionalų kineziterapeutų, kurie ne tik stebi, kaip atliekate pratimus, bet ir atsako į kylančius klausimus. Pratimų kompleksas ruošiamas atsižvelgiant į atliktų testų rezultatus bei bendrą vaiko sveikatos būklę, fizinį pajėgumą ar turimą daktaro išrašą. Vėliau kineziterapeutas moko, kaip teisingai atlikti fizinius pratimus, kurie stiprina kaulų ir raumenų sistemą, aktyvina kraujotaką. Neabejojame, jog sąžiningai ir nuosekliai atlikdami pratimus sumažinsite skausmą ir atstatysite raumenų balansą.

Trukmė:  40 - 60 min.

Treneriai: Vaiva Nepaitė ir Jūratė Mincė