Oro joga online

Registruokis nemokamai konsultacijai!

Apie

Joga visiems puikiai pažįstama, o jos rūšių ir stilių vis daugėja. Bet gal norite pakilti nuo jogos kilimėlio aukščiau ir pajusti skrydį? Atrasti laisvės pojūtį ir sustiprinti pasitikėjimą savimi? Kartu su ORO JOGA Jūs praplėsite kūno galimybės!

Tai be galo įdomus ir nepaprastas sportas, kurį sudaro gimnastikos, akrobatikos, pilateso elementai. Galima daryti labai įvairias - skirtingo sudėtingumo, intensyvumo treniruotes ir visa tai atliekama žaidimo forma! Mankštos metu juda visas kūnas, dirba daugiau nei keletas raumenų grupių. Dažnai vienu metu vieni raumenys yra ir stiprinami, ir tempiami. Nėra sąnario ar raumens, kuris nedirbtų. Jos aktyvina raumenų grupes, neuronų tinklus, kūnas darosi įvairiapusiškesnis, prisitaikantis netikėtoms situacijoms, pvz.: kritimui ar slydimui. Treniruočių metu tempiate, stiprinate bei ugdote kūno ištvermę.

Ir tai tik fizinė nauda!? Dar gaunate ir emocinį atsipalaidavimą, pasikraunate pozityvios energijos, paleidžiate susikaupusias mintis ir visiškas pasinėriate į „čia ir dabar“!

Virtualūs Oro jogos užsiėmimai
Virtualūs Oro jogos užsiėmimai

Oro joga tinka Jums, jei pabodo įprastos kalanetikos ar aeorobikos treniruotės ir norisi šiek tiek adrenalino. Oro jogą taip pat itin rekomenduoja paaugliams. Jos metu jie atranda ir išreiškia save, stiprindami kūną, ir protą vienu metu. Oro joga paaugliams padeda pažinti savo baimes ir moko, kad jos įveikiamos. Paaugliai ir suaugę patiria naują, įdomų, ir nuotaikingą mankštinimosi būdą.

Kas pabando, lieka neabejingi! Net nepastebėsite kaip ištirps laikas!

Kaip vyksta treniruotė?

Treniruotės vyksta individualiai su Diva namai treneriu. Jei nesate sportavę - pirmojo susitikimo metu treneris pasidalina teorinėmis žiniomis ir parodo, kaip atlikti pratimus. Išmokstate su specialia juosta ore daryti pratimus apjungtus su tradicinės jogos pozomis, pilateso pratimais ir aktyvia fizine veikla. Vienų pozų ir pratimų atlikimas yra palengvintas, o kitų – pasunkintas. Viso turime 3 skirtingus lygius.

Norint jog treniruotė internetu vyktų sklandžiai, reikalinga, jog būtumėte namie pasikabinę oro jogos juostą.

Svarbi informacija

  • Būtina sportinė apranga be užtrauktukų, kad nedraskytų oro jogos juostų.

  • Privaloma būti be auskarų, žiedų ar sagių plaukuose, basomis.

  • Šiuo sportu negalima užsiimti esant menstruacijoms.

  • Žmogui turinčiam širdies stimuliatorių ar sergančiam epilepsija, skolioze.

  • Turinčiam išvaržų ar aukštą spaudimą akyse.

  • Taip pat reikia nebijoti aukščio, tačiau specialus fizinis pasirengimas nebūtinas.

Trukmė:  40 - 60 min.

Treneriai: Vaiva Nepaitė ir Jūratė Mincė