Indvidualūs užsiėmimai po gimdymo online

Registruokis nemokamai konsultacijai!

Apie

Sustiprinkite ir atstatykite kūną po gimdymo kinezetarapijos pratimų pagalba!

Po gimdymo jaučiate nugaros skausmus? Jums diagnozuota pilvo raumenų diastazė (prasiskyrę tiesieji pilvo raumenys)?

Natūralu, jog po gimdymo Jūsų kūnas yra nusilpęs. Jūs padarėte tokį nuostabų darbą! Tačiau jau norite sugrįžti į įprastą aktyvų gyvenimą ir vėl būti stipri ir pilna energijos. Tiesa?

Indvidualios kineziterapijos po gimdymo metu, parinksime specialiai Jums tinkamus pratimus, kuriais mankštintadam kūną – užkirsite kelią nugaros skausmams, treniruosite pilvo raumenis, kad jie grįžtų į iki nėštumo buvusį funkcinį lygį, stiprinsite raumenis, o taip pat kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių sistemas. Papildomai, mankštinantis ženkliai padidėja Jūsų darbingumas, tampsite energingesnė, geriau miegosite. Skamba puikiai? :) Reguliariai atliekant pratimus kūnas palaipsniui grįš į priešgimdyvinę būklę ar net geresnę.

Virtualūs užsiėmimai pagimdžiusioms mamoms
Virtualūs užsiėmimai pagimdžiusioms mamoms

Kaip vyksta indvidualios kineziterapijos treniruotė po gimdymo?

Pirmojo susitikimo metu mes Jūs apžiūrėsime, sužinosime Jūsų lūkesčius, atliksime testus. Remiantis Jūsų esama situacija ir fizine būkle, atsižvelgiant į Jūsų iššūkius bei poreikius, pateiksime rekomendacijas ir apmokysime, kaip taisyklingai atlikti būtent Jums tinkamus pratimus, kurie padės atstatyti kūną po gimdymo. Taip Jūs, kartu su mūsų pagalba stiprinsite kūna ir užkirsite kelią skausmas ar esamam diskomfortui.

Trukmė:  40 - 60 min.

Treneriai: Vaiva Nepaitė ir Jūratė Mincė