Užsiėmimai besilaukiančioms online

Registruokis nemokamai konsultacijai!

Apie

Sveikiname su Jūsų laukimu! Neabejotinai, kaip ir kiekviena besilaukianti mama trokštate lengvo, greito ir sėkmingo gimdymo. Todėl ir esate čia! Deja vienų gimdymas būna sklandus be didesnių pastangų, o kitoms tenka pasistengti - niekas negali pasakyti kaip seksis per gimdymą ir kiek jis truks. Tačiau Jūs galite tam pasiruošti!

Norint palengvinti gimdymą, sustiprinti raumenyną ir lengviau išnešioti vaikelį Jūs galite stiprinti kūną kineziterapijos pratimų deriniais. Atliekant pratimus, kurie pritaikyti prie pakitusio Jūsų organizmo, padeda pasiruošti lengvesniam ir sklandesniam gimdymui. Kineziterapijos pratimų pagalba sutvirtinsite raumenyną, sumažinsite nugaros skausmus ir kojų nutirpimų dažnumą. Nepamirškime, jog taip stiprinsite raumenis, kvėpavimo, širdies ir kraujagyslių sistemas. Skamba puikiai?:)

Ir tai dar ne pabaiga. 

Online užsiėmimai besilaukiančioms mamoms
Online užsiėmimai besilaukiančioms mamoms

Kaip vyksta treniruotė?

Besilaukiančiai mamai mankštinantis padidėja darbingumas, tampate energingesnė, geriau ir ramiau miegate. Treniruotės metu pasidalinsime naudinga ir išbandyta informacija, kaip vaikščioti didėjant pilvukui, kad ne taip greitai pavargtumėte. Esame tikros, jog matant teigiama kineziterapijos pratimų poveikį labiau pasitikėstie savo nuostabiu kūnu, jo galimybėmis ir gimdymo baimės palaipsniui mažės.

Pirmojo susitikimo su skirsime betarpiško individualaus dėmesio Jūsų apžiūrai. Susipažinsime su Jūsų lūkesčiais, atliksime testus. Remiantis Jūsų fizine būkle, apžiūros rezultatais ir poreikiais skirsime pratimus, padėsiančius stiprinti Jūsų raumenyną, kas padės lengviau išnešioti bei pagimdyti vaikelį.

Trukmė:  40 - 60 min.

Treneriai: Vaiva Nepaitė ir Jūratė Mincė